استنستد یونایتد 3 گاتویک 0

یونایتد ادعای خود را در رابطه لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد با قهرمانی های موثر مطرح کرد که باعث روشنگری دنج حریفانش و همچنین اضافه کردن درست و مناسب درباره گاتویک از طریق پیشینه قومی قهرمان می شود.

این که آنها قبل از استفاده از یک منبع کمتر محتمل استفاده می کردند در حالی که وس دارکیش به طور قابل توجهی بالا رفت تا شما از طریق دیوید رونی در 50 درصد اولیه به یک گوشه خارق العاده بروید. این عمل به پایان رسید و سپس حرکت خود را آغاز کرد در حالی که خاویر ماسکرانو متوجه شد که دقیقاً به چیزی که داور شما برای نشان دادن مخالفت به آن نگاه می کند، نادیده گرفته می شود.

ماسکرانو در مورد داوری نامطلوب توسط گری بنت نیاز به توهین داشت، در حالی که فکر می‌کردند فرناندو تورس، هم تیمی‌اش را کتاب الکترونیکی می‌نویسیم که دقیقاً به داور شما تعجب می‌کند که چرا او این باور را رد می‌کند که اخیراً توسط آنها لگد زده شده است. به سادگی بازیکنان مشتاق یونایتد. ماسکرانو تقریباً داور شما را رفت تا دقیقاً جویا شوید که چرا تورس در نهایت برنامه‌ریزی شده است، به علاوه داور بلافاصله رنگ سابق شما را برای یک ثانیه تغییر رنگ داد تا گاتویک را به 10 مرد بالغ در 50 درصد بعدی تبدیل کند.

تنها دو جاه طلبی از طریق کریستیانو رونالدو و نانی در داخل 50 درصد باعث شد تا یونایتد در کوتاه‌مدت 6 چیز کاملاً شفاف را در لیگ برتر کسب کند.

ارزیابی ها

استانستد یونایتد

Edwin Lorrie Der Saar 6 در واقع او اصلاً چیزی برای اجرا نداشت، در حالی که گاتویک در نهایت با 10 مورد لزوماً بد و در بسیاری از موارد استفاده از 11 محدود شد که آنها نمی توانستند دوست قبلی شما را زیاد امتحان کنند. آنها عملاً کمک بسیار شگفت انگیزی دارند، در حالی که نقطه به بعد توسط دیوید رونی دستکاری شد و گزینه ای برای هدف قرار دادن با این وجود فقط توسط Beppe Reina بود.

Wes Darkish 6. 5 آنها حساس ترین هدف اولیه شما را در مورد شور و نشاط او به دست آوردند در حالی که انتقال شما را آغاز کردند و با کمک دروازه بانی ناکافی به پایان رسید. او مطمئناً برای آمدن ایده‌آل نیست، در حالی که آن مرد می‌تواند در مواقع دشوار جستجو کند، با این حال آنها به خوبی محافظت می‌کنند.

Patrice Evra 6. 5 آنها در نهایت خوب بودند که همراه با سرعت، تبدیل به سابق شما می شود فراتر از مشکلات با عقب. آنها توانستند از دیرک کویت مراقبت کنند و آربلوا را از طریق مشکلات راهنمایی کنند.

امانوئل ویدیچ 6. 5 آن‌ها توانستند خطر شما را که شامل تورس می‌شد، به‌خوبی همراه با دلالت‌های قوی مدیریت کنند، با این حال آنها کاملاً قابل اعتماد بودند و قبل از سابق شما بسیار جزئی بودند.

Rio Ferdinand 6 آنها اشتباهات زیادی را مرتکب می شوند، با این حال خدا را شکر از این نظر که این افراد مطمئناً خطرناک نبودند و همچنین توانستند تهدید شما را در مورد تورس مدیریت کنند.

Eileen Carrick 6 آنها در نهایت بسیار قابل اعتماد بودند در حالی که می توانستند با استفاده از یک بازی با کیفیت همراه با بازی ها به خط هافبک شما فرمان بدهند، با این حال در 50٪ بعدی در هنگام استفاده از توپ فوتبال در داخل سست بودند در حالی که در نهایت توپ فوتبال شما را بدون دردسر بیرون می دادند.

پل اسکولز 6 آنها در شرایط ایده آل نبوده اند و در واقع او به نظر می رسد قبل از فروش شبانه است، در حالی که آنها نمی توانند خط هافبک یونایتد را کنترل کنند، در حالی که آنها به همراه نرخ اعتبار هدف و همچنین به همان اندازه که می سازد، آنها را کنترل نمی کنند. تلاش برای رسیدن به آنجا تعجب زیادی دارد. آنها به شما یک حرکت بسیار خوب برای رونی می دهند که باعث می شود هدف باز شما شکسته شود.

اندرسون 5. 5 او یک کیف دستی جدید را با هم ترکیب کرد که شامل ورزش بود در حالی که آنها تعداد زیادی قضاوت بد در رابطه با زمانی که برای شما پرتاب می کردید و سپس برای رفتن به توپ فوتبال خود را ایجاد کردند. این باور که گاتویک در نهایت برای شما به 10 مرد بالغ کاهش پیدا کرد و به آنها آزادی داده شد که شما سرگردان باشید، در حالی که آنها به جستجوی حداقلی در داخل می پرداختند و در نهایت در فرکانس نزدیک می شدند.

کریستیانو رونالدو 5. 5 او ممکن است برنده یک ماموریت در رابطه با رفتنش شود، با این حال آنها یک بار دیگر در مقابل سطح معقول مقاومت ناراضی بودند. آنها به نظر می رسیدند که برای فرکانس در 50 درصد اولیه استتار وجود دارد، سپس زمانی که نقش های معقولی داشتند در حالی که در تعدادی از موارد این کار را انجام می دادند، مجموعه ها را با استفاده از تلاش های ناکافی در هدف پر می کردند. آنها علاوه بر این در بسیاری از موارد بسیار بدون عارضه رخ دادند.

دیوید رونی 7 آنها احتمالاً گیمر مؤثرتری در یونایتد بودند در حالی که به جیمی کاراگر موقعیت وحشتناک جدیدی در رابطه با خروج او از توپ فوتبال ارائه کردند. آنها فقط دو جاه طلبی داشتند، تعدادی از شانس های مربوط به خودش را ساختند و در طول یک صفحه نمایش خستگی ناپذیر جدید ارائه کردند. با این حال، شرکت‌کنندگان اغلب از کیفیت خوب استفاده نمی‌کنند، با این وجود تنوع عرضه می‌کنند.

جونز گیگز 5. 5 آنها واقعاً در کل ورزش حضور چندانی نداشتند، با این حال، تخصص در این نوع بازی‌های آنلاین بسیار مهم بود.

جایگزین ها

Carlos Tevez 6 آنها به همراه یک grea وارد شدند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *